Єгипетська влада вирішила зберегти вартість візи на рівні 25 доларів

Єгипетські власті прийняли рішення зберегти вартість одноразової туристичної візи в країну на рівні 25 доларів… Про це повідомив міністр туризму Єгипту. Як вирішив кабінет міністрів Єгипту, одноразова віза буде коштувати 25 доларів, багаторазова віза на термін до 6 місяців – 60 доларів.

Африканський шенген — що він дасть туристам?

Кенія, Уганда і Руанда обєдналися в своєрідний «африканський шенген», метою якого є спрощення перебування туристів у цих країнах. Туроператори схвалюють такий крок, але не вважають, що це сильно вплине на потік російських туристів.

Ростуризм повідомив, що деякі сайти пропонують підроблені індійські візи

Ростуризм попередив, що є шахрайські сайти, які пропонують оформити візу в Індію… За словами відомства, такі ресурси маскуються під офіційні сайти по оформленню індійських віз. Скориставшись їх послугами, громадяни отримують підроблені документи, які зовні дуже складно відрізнити від справжніх віз, попереджає Ростуризм.

Туреччина помякшила правила вїзду

Не встигли откипеть пристрасті недавнім посилення безвізового вїзду до Туреччини, як правила знову змінилися… Нагадаємо, 16 квітня для російських туристів несподівано було введене обмеження на термін дії закордонного паспорту: для безвізового відвідування країни вимагалося наявність документа зі строком дії від 4 місяців.

Російська віза подешевшала для американців до 160 $

З 1 січня 2013 року вартість російської візи для американців знизиться з 180 до 160 доларів США, повідомив МЗС РФ. Росія очікує відповідних дій від США. Зниження консульського збору торкнеться ділових, приватних, гуманітарних і туристичних віз, що видаються відповідно до угоди між РФ і США про спрощення візових формальностей.

Візу у Великобританію можна буде отримати за 3 дні

Завдяки двом нововведень британського візового центру з наступного тижня росіянам стане трохи простіше отримати термінову візу у Великобританію. По-перше, тепер для термінового оформлення візи за три робочих дні від заявників не будуть як і раніше вимагати наявність британських віз за останні пять років.

Російські туристи зможуть відвідувати Панаму без візи

Російські туристи зможуть перебувати на території Панами без візи строком до 90 днів, якщо угода про спрощення візових формальностей між двома країнами буде досягнуто. В даний час проект такої угоди вже отримав схвалення в російському уряді.

Катар розширить термін безвізового перебування для транзитних пасажирів

Катар анонсував помякшення візових вимог для транзитних пасажирів, які літають рейсами компанії Qatar Airways… За новими правилами ті пасажири, які очікують стикування в аеропорту Хамад пять годин і більше, зможуть зупинитися в Катарі на строк до 96 годин, не оформлюючи попередньо вїзну візу.

Великобританія хоче ввести візовий заставу для туристів

Російські туроператори сподіваються, що нові «жорсткі» правила вїзду для туристів у Великобританію, які ця країна планує ввести вже в цьому році, не торкнуться росіян. Нагадаємо, згідно з ним, громадяни з деяких «иммиграционно небезпечних» держав будуть зобовязані при оформленні візи вносити грошову заставу приблизно в розмірі 1 000 фунтів, а можливо і більше.