Каталония климат

Велика розмаїтість рельєфу Каталонії в поєднанні з впливом сусідніх географічних зон зумовило наявність численних подзон з власним мікрокліматом. В цілому климат Каталонії м’який і помірний, відноситься до середземноморського типу, де літо, як правило, сухе і спекотне, а зима -м’яка (крім Валь-д’Арана, де тип клімату — атлантичний, для якого характерна м’яка і дощова зима і прохолодне […]

Співробітники Версаля заробили 250 тисяч євро на підроблених квитках

У Франції пятьох співробітників культурно-історичного комплексу Версаль звинуватили в шахрайстві… Вони здійснювали продаж підроблених квитків у палац іноземним туристам. Таке повідомлення зявилося у програмі мовлення радіостанції Europe 1.

Британка бореться з раком кісток альпінізмом

Британка Ніккі Бредлі, у якої діагностували саркому Юінга (злоякісне утворення кісткового скелета), бореться із захворюванням за допомогою походів у гори і альпінізму… У дівчини виявили рідкісну форму хвороби ще в школі.

У Казані відкриється найбільший в країні парк динозаврів

У Казані найближчим часом планується відкрити найбільший парк рухомих динозаврів в РФ. Це подія анонсував особисто в одній з соцмереж президент Татарстану Рустам Мінніханов. Повідомлення було опубліковано на особистій сторінці Манниханова у Вконтакті.

В єгипетському Шарм-ель-Шейху ввели комендантську годину

В середу 14 серпня влада Єгипту ввела на найближчий місяць комендантську годину в Каїрі і ряді районів країни, в тому числі на Синайському півострові, де розташований велика курортна зона Шарм-Ель-Шейх.

У 2016 році Артек в Криму відвідають 1,5 тис. дітей іноземців

Як розповіли нашому кореспонденту у прес службі міжнародного дитячого центру «Артек», кожну зміну його табору заповнюється на всі 100%. У 2016 році головна дитяча здравниця Криму розраховує прийняти близько 30 тис.

Ростуризм попереджає про небезпеки урагану «Метью» в країнах Карибського басейну

Ростуризм настійно рекомендує росіянам, відпочиваючим на Гаїті, Кубі, і в Домініканській республіці або островах Багамського архіпелагу, бути обережними у звязку з ураганом, що насувався «Метью»…

Влада Мянми заборонила розплачуватися доларами

Будь-які розрахунки в доларах США у Мянмі тепер заборонені. Центробанком країни відкликано декілька сотень ліцензій, що давали право готелям та іншим туристичним обєктам, а також ресторанам, магазинам duty free та інших торговельних точках проводити розрахунки з клієнтами в іноземній валюті.

Амазонські напали індіанці не село в Перу

Племя диких амазонських індіанців вчинила на цьому тижні напад на невелике село Монт-Сальвадор, що знаходиться у важкодоступному районі Перу… Як повідомляють місцеві ЗМІ, близько 200 аборигенів з племені Мачо-піро, які ще з кінця XIX століття уникають контактів із цивілізацією, вчинили напад на село Монт-Сальвадор.

Влада Уругваю туристам заборонять вживати марихуану

Після того, як нещодавно Уряд Уругваю прийняв гучний закон про легалізацію марихуани, багато туристи стали приїжджати сюди виключно для того, що б «забити косячок». Але, за словами директора Національного управління туризму Уругваю, подібна практика скоро повинна припинитися, оскільки іноземним туристам буде заборонено купувати марихуану на території країни.