Ростуризм попередив про можливі теракти в Тунісі

Протягом високого сезону в Тунісі можлива загроза зростання терористичних загроз, спрямованих проти іноземних туристів, — повідомляє Ростуризм… «За даними компетентних органів, у міру зростання туристичного потоку в Туніс у високий сезон, терористичні організації, у тому числі заборонене на території РФ «Ісламська держава», будуть готувати акції екстремізму, спрямовані проти іноземних гостей Тунісу, в тому числі російських громадян», — йдеться в повідомленні агентства.

Де тепер росіянам можна відпочити замість Єгипту і Туреччини?

Припинення продажів турів в Туреччину поставила перед російськими туристами питання: де відпочивати за цінами, порівнянними з вартістю турів в Туреччину і Єгипет? Публікуємо думку експертів на цей рахунок.

АТОР: туроператори не зобовязані платити за зрив поїздки при форс-мажорі

Депутати відхилили законопроект, який повинен був ввести відповідальність туроператорів за скасування поїздки при форс-мажорних обставинах… Новина прокоментували юристи Асоціації туроператорів Росії (АТОР).

Росіяни масово відмовляються від турів у Європу

Лицемірна політика ЄС щодо Росії з постійним залякуванням санкціями, налаштувала сотні тисяч російських туристів проти відпочинку в Європі… За деякими напрямками турпотік за червень-липень 2014 року в порівнянні з аналогічним періодом 2013 року знизився на 40 %, а де-то впав і на 60.

Туроператор Инарт Вояж припинив діяльність

Вчора стало відомо, що російський туристичний ринок покинув відомий московський туроператор Инарт Вояж… В даний час сайт Инарт Вояж ще працює, але вже не оновлюється, а телефони, вказані на ньому не відповідають.

Туроператори Росії майже не продають гарячих турів

Туроператори Росії майже перестали продавати гарячі тури. Раніше реалізація таких путівок становила до 20% від загального числа продажів, але тепер це трапляється лише в рідкісних випадках…

Пяте банкрутство туроператора за місяць: закрився «Лабіринт»

Слідом за туроператорами «Нева», «Роза Вітрів Світ», «Експо-Тур» і «Ідеал-Тур», про своє банкрутство оголосив великий московський туроператор «Лабіринт»… Головною причиною припинення діяльності «Лабіринту» її керівництво називає, насамперед, неможливість вирішити конфлікт з «Оренбургскими авіалініями», ескалація якого сталася ввечері 1 серпня.

Минкавказ: вибрано 5 регіонів для введення курортного збору

Від Минкавказ надійшла пропозиція встановити курортний збір спочатку в декількох регіонах, а потім поступово вводити податок в інших субєктах Росії… Вже обрано пять стартових регіонів – Ставропіллі, Крим, Севастополь, Алтай і Кубань.

Глава Ростуризму незадоволений поїздками росіян в Туреччину

Керівник Федерального агентства по туризму висловив жаль, що ряд російських мандрівників поїхали відпочивати в Туреччину в індивідуальному порядку… Чиновник не оголосив точні цифри, сказав лише, що Туреччину продовжують відвідувати «невелика кількість росіян».

Ростуризм відклав «відкриття» Єгипту для туристів до листопада

Минулого тижня представники Ростуризму і Мзс повернулися з інспекційної поїздки по Єгипту, зазначивши, що ситуація там нормалізувалася і владі вдалося зберегти повний контроль над туристичним сектором.