Ростуризм попередив про можливі теракти в Тунісі

Протягом високого сезону в Тунісі можлива загроза зростання терористичних загроз, спрямованих проти іноземних туристів, — повідомляє Ростуризм… «За даними компетентних органів, у міру зростання туристичного потоку в Туніс у високий сезон, терористичні організації, у тому числі заборонене на території РФ «Ісламська держава», будуть готувати акції екстремізму, спрямовані проти іноземних гостей Тунісу, в тому числі російських громадян», — йдеться в повідомленні агентства.

Де тепер росіянам можна відпочити замість Єгипту і Туреччини?

Припинення продажів турів в Туреччину поставила перед російськими туристами питання: де відпочивати за цінами, порівнянними з вартістю турів в Туреччину і Єгипет? Публікуємо думку експертів на цей рахунок.

АТОР: туроператори не зобовязані платити за зрив поїздки при форс-мажорі

Депутати відхилили законопроект, який повинен був ввести відповідальність туроператорів за скасування поїздки при форс-мажорних обставинах… Новина прокоментували юристи Асоціації туроператорів Росії (АТОР).

Росіяни масово відмовляються від турів у Європу

Лицемірна політика ЄС щодо Росії з постійним залякуванням санкціями, налаштувала сотні тисяч російських туристів проти відпочинку в Європі… За деякими напрямками турпотік за червень-липень 2014 року в порівнянні з аналогічним періодом 2013 року знизився на 40 %, а де-то впав і на 60.

Туроператор Инарт Вояж припинив діяльність

Вчора стало відомо, що російський туристичний ринок покинув відомий московський туроператор Инарт Вояж… В даний час сайт Инарт Вояж ще працює, але вже не оновлюється, а телефони, вказані на ньому не відповідають.

Шукати

Всі новини Катар спростив візовий режим для російських громадян Катар спростив процедуру оформлення віз для російських громадян… Детальніше 23.06.2017 Вогняні медузи на пляжі Пхукета Рятувальна служба Пхукета заявила, що на західних пляжах почастішали зіткнення туристів з ропилемами або як їх ще називають «вогняними медузами»…

Туроператори Росії майже не продають гарячих турів

Туроператори Росії майже перестали продавати гарячі тури. Раніше реалізація таких путівок становила до 20% від загального числа продажів, але тепер це трапляється лише в рідкісних випадках…

Пяте банкрутство туроператора за місяць: закрився «Лабіринт»

Слідом за туроператорами «Нева», «Роза Вітрів Світ», «Експо-Тур» і «Ідеал-Тур», про своє банкрутство оголосив великий московський туроператор «Лабіринт»… Головною причиною припинення діяльності «Лабіринту» її керівництво називає, насамперед, неможливість вирішити конфлікт з «Оренбургскими авіалініями», ескалація якого сталася ввечері 1 серпня.

Минкавказ: вибрано 5 регіонів для введення курортного збору

Від Минкавказ надійшла пропозиція встановити курортний збір спочатку в декількох регіонах, а потім поступово вводити податок в інших субєктах Росії… Вже обрано пять стартових регіонів – Ставропіллі, Крим, Севастополь, Алтай і Кубань.

Глава Ростуризму незадоволений поїздками росіян в Туреччину

Керівник Федерального агентства по туризму висловив жаль, що ряд російських мандрівників поїхали відпочивати в Туреччину в індивідуальному порядку… Чиновник не оголосив точні цифри, сказав лише, що Туреччину продовжують відвідувати «невелика кількість росіян».