Фестиваль «КаZантип» переїхав з Криму в Грузію

Щорічний музичний фестиваль «Республіка КаZантип» пройде в 2014 році не як зазвичай в Криму, а на новому грузинському курорті Анаклія…

Про це повідомляється на офіційному сайті Казантипу. Причиною переїзду в Грузію називається неможливість проведення заходу із-за змін державного ладу, зробили неможливим існування цього проекту на території півострова, принаймні, в нинішньому році.

Повідомляється, що терміни проведення фестивалі в Грузії в цьому році визначені, і вже змінюватися не будуть – це період з 20 по 30 серпня.

Втім, не всі жителі Криму жалкують про те, що «КаZантип» переїхав. Справа в тому, що слава у цього молодіжного свята досить погана, його називають однією з найбільш масових тусовок наркоманів в СНД і Східній Європі, головним місцем поширення «важких» і «синтетичних» наркотиків на півострові.

І трохи історії, «КаZантип» з’явився на світ у 1992 році, і вже до 2000 року став одним з найпопулярніших літніх подій російської електронної музики. Спочатку він проходив в районі однойменного мису Казантип, що на Азовському морі, але 2001 року переїхав у селище Поповка (район Євпаторії).

Символом фестивалю є «Жовта валіза», за його наявності та дотриманні деяких умов, вхід на територію «Республіки КаZантип» безкоштовний.

Цікаве: Найтсбрідж – один з найрозкішніших районів Лондона, Надихаюча активна Італія

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *