Влада Уругваю туристам заборонять вживати марихуану

Після того, як нещодавно Уряд Уругваю прийняв гучний закон про легалізацію марихуани, багато туристи стали приїжджати сюди виключно для того, що б «забити косячок».

Але, за словами директора Національного управління туризму Уругваю, подібна практика скоро повинна припинитися, оскільки іноземним туристам буде заборонено купувати марихуану на території країни.

Нагадаємо, закон, що дозволяє куріння марихуани в цій південноамериканській країні, був покликаний запобігти її поширення незаконним шляхом. Варто відзначити, що в Уругваї наркобізнес досить широко поширений серед місцевого населення і приносить багато клопоту, як простим людям, так і уряду, тому було прийнято рішення про легалізацію марихуани, щоб знизити її тіньовий оборот.

Придбати марихуану тепер можуть тільки люди, які є громадянами Уругваю або мають постійний вид на проживання. До слова сказати, після прийняття закону, число людей, охочих отримати вид на проживання в Уругваї, збільшилася майже в два рази.

Тепер, отримати свою порцію «травички» можна трьома способами:

Вступити в клуб, де вирощують марихуану виключно для людей, які в ньому перебувають.

Купити в аптеці, але в цьому випадку ви зможете отримати лише 40 грамів рослини в місяць.

І нарешті, вирощувати самому, але тут теж є свої обмеження, які складають 6 кущів на одну людину.

За словами уряду Уругваю, вони розробили цілий комплекс різних заходів, які покликані захистити потрапляння наркотиків у нелегальний обіг.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *