Росіяни масово відмовляються від турів у Європу

Лицемірна політика ЄС щодо Росії з постійним залякуванням санкціями, налаштувала сотні тисяч російських туристів проти відпочинку в Європі…

За деякими напрямками турпотік за червень-липень 2014 року в порівнянні з аналогічним періодом 2013 року знизився на 40 %, а де-то впав і на 60. Таку тенденцію експерти в області туріндустрії пояснюють кількома чинниками.

По-перше, ще навесні, після возз’єднання Криму з Росією і почала ескалації напруженості на Східній Україні, росіяни стали свідками загроз Євросоюзу про тимчасове припинення видачі туристичних віз в якості санкцій проти нашої країни. Втім далі погроз справа не пішла, і як підтвердили у візовому центрі Іспанії, жодних обмежень щодо видачі віз російським громадянам у них немає.

По-друге, за повідомленнями багатьох туроператорів саме з березня 2014 року спостерігається неприємна тенденція: нашим співвітчизникам усі чаші без причин і пояснень відмовляють у візах в європейські країни, не повертаючи при цьому візові збори. І якщо раніше в цьому плані зневагою до російським одержувачам віз вирізнялася, мабуть, лише Великобританія, то зараз до них додалися й інші країни, в тому числі Швейцарія, Італія, Франція, Польща, Латвія і Литва…

По-третє, чималу роль на настрої росіян вплинуло падіння рубля щодо курсу євро, з-за чого доларові країни стали найбільш привабливими для відпочинку.

Багато наших співвітчизників сприйняли загрози санкцій ЄС до Росії на свій рахунок, і просто вирішили не зв’язуватися з такою «дружелюбною» Європою, переорієнтувавшись на відпочинок в Туреччині, Єгипті, Тунісі і в Азії. І побоювання людей зрозуміти можна, мало хто хоче отримати відмову у візі (як відомо, при відмові консульський збір консульства не повертають, а він коливається від 35 до 120 євро, в залежності від країни) або зневажливе русофобське ставлення на відпочинку.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *