Ростуризм відклав «відкриття» Єгипту для туристів до листопада

Минулого тижня представники Ростуризму і Мзс повернулися з інспекційної поїздки по Єгипту, зазначивши, що ситуація там нормалізувалася і владі вдалося зберегти повний контроль над туристичним сектором.В Ростуризмі відзначили, що країна готова до прийому іноземних туристів і цілком можливо вже найближчим часом «відкриється» для росіян.

Проте вже в неділю представник Ростуризму заявив, що відомство чекає зняття «рекомендацій» лише до листопада, після того як уряд Єгипту запропонує їм певні гарантії на державному рівні, з безпеки росіян.

При цьому кілька найбільших російських туроператорів, таких як «Пегас», «Корал» і «Бібліо-Глобус» вже почали масову продаж турів до Єгипту, не чекаючи тривалої скасування рекомендацій від російських чиновників.

До слова сказати, наші чиновники так остаточно і не «заборонили» це популярний у російських туристів напрямок, обмежившись лише наполегливими рекомендаціями «не їздити туди на відпочинок», а турфірмам порекомендували «туди не відправляти».

З-за чого більшість російських туроператорів згорнули свої єгипетські програми, за винятком «Пегаса», який так остаточно свої програми тут і не повернув, про що в принципі і не пошкодував.

Туроператори з нетерпінням чекають відмашки від влади, щоб відновити свої програми, оскільки такий же дешевої альтернативи єгипетським турам в осінньо-зимовий період на туристичному ринку просто не існує.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *