Ростуризм виключив з реєстру 260 туроператорських компаній

У понеділок, 3 червня, на сайті Ростуризму був опублікований наказ про виключення з Єдиного федерального реєстру туроператорів, компаній, які не вступили в нещодавно створене об’єднання «Турпомощь». У цьому списку опинилися 260 туроператорських компаній.

Нагадаємо, що асоціація «Турпомощь» офіційно розпочав свою роботу 4 травня 2013 року. Але з-за тривалих травневих свят крайній термін вступу в неї був відкладений до 1 червня.

Майже половина (134) виключених з реєстру туроператорів компаній є московськими. Цікаво, що цим же наказом була виключена компанія «Глобал-Тревел Інтернешнл», хоча цей оператор припинив свою діяльність ще у вересні 2012 року.

Також не зрозуміла ситуація і з туроператором Южел-Тревел, який фігурує в списку під номером 231. В офісі цієї компанії були здивовані тим, що знаходяться в цьому списку, так як діяльності не припиняли і не планують. Зараз йде розгляд.

Зазначимо, що з вчорашнього дня, тобто з моменту опублікування наказу про виключення з реєстру, виключені компанії не мають права займатися туроператорською діяльністю в сфері виїзного туризму. Для відновлення своєї діяльності вони зобов’язані вступити в «Турпомощь», і направити документи, що підтверджують це на включення до реєстру Ростуризму.

Варто зауважити також, що багато представників туроператорського спільноти не згодні з умовами вступу в об’єднання «Турпомощь», так як вважають неправильним єдиний розмір внесків у розмірі 100 тисяч рублів як для компаній з мільярдними оборотами, так і для дрібних фірм, що працюють у вузькому сегменті. І це логічно, адже наслідки в разі банкрутства великих і дрібних відрізняються на порядки.

Список виключених з реєстру туроператорів, а також сам наказ можна подивитися тут.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *