Минкавказ: вибрано 5 регіонів для введення курортного збору

Від Минкавказ надійшла пропозиція встановити курортний збір спочатку в декількох регіонах, а потім поступово вводити податок в інших суб’єктах Росії…

Вже обрано п’ять стартових регіонів – Ставропіллі, Крим, Севастополь, Алтай і Кубань.

На нараді, де розглядалися питання введення курортного збору, був присутній Лев Кузнєцов, голова Минкавказа, його заступники Андрій Резников і Олег Хацаев, а також інші політичні діячі. Кузнєцов наполягав на поетапному впровадженні нововведень у законодавстві.

Підтримку голові Минкавказа надали представники уряду РФ і федеральні влади. Імовірно, реалізація проекту буде проходити протягом п’яти років.

Курортний збір буде носити строго цільовий характер: отримані кошти підуть на розвиток курортної інфраструктури. Причому розподіляти кошти по закритого переліку.

Кожен суб’єкт РФ буде самостійно встановлювати розмір курортного збору. При цьому максимальний розмір збору становить 150 рублів на добу.

Представники Мінпраці та Моз заявили про необхідність доповнити перелік пільгових категорій громадян, для яких курортний збір буде скасовано. Моз вважає, що люди, які мають право на отримання пільгових путівок, повинні бути звільнені від сплати збору. А Міністерство праці припустило, що відрядження співробітники повинні сплачувати збір за рахунок роботодавця.

Зараз у законопроекті сказано, що курортний збір не поширюється на дітей віком до 18 років, інвалідів і тих, хто їх супроводжує, ветеранів, героїв СРСР, Росії, соціалістичної праці, чорнобильців. Збір не будуть вносити ті, хто прибув в курортний регіон працювати або вчитися. Регіонам надається можливість самостійно доповнювати список пільговиків.

За указом Володимира Путіна новий законопроект повинен бути повністю опрацьовано та подано на розгляд до 1 березня 2017 року.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *