Глава Ростуризму незадоволений поїздками росіян в Туреччину

Керівник Федерального агентства по туризму висловив жаль, що ряд російських мандрівників поїхали відпочивати в Туреччину в індивідуальному порядку…


Чиновник не оголосив точні цифри, сказав лише, що Туреччину продовжують відвідувати «невелика кількість росіян». За його словами, для таких індивідуальних мандрівників існують «дуже серйозні загрози». Олег Сафонов нагадав, що в минулому році в Турецькій республіці відбулися 256 терактів, а в перші місяці поточного року від рук терористів загинули і постраждали сотні людей.

«Теракти в Туреччині трапляються з лякаючою регулярністю. Ми не рекомендуємо туристам відвідувати Турецьку Республіку», — сказав глава Ростуризму. Він також підкреслив, що організовані туристи не їздять до Туреччини, слідуючи рекомендаціям російських властей.

Раніше стало відомо, що білоруський туроператор «П’ять зірок» анонсувала пакетні тури в Туреччину спеціально для росіян.

Російсько-турецькі відносини різко загострилися після атаки в минулому році турецьких ВПС на російський бомбардувальник Су-24, що виконував бойове завдання над територією Сирії.

Президент Путін підписав у листопаді 2015-го указ про введення санкцій економічного характеру проти Туреччини. Зокрема, заборона торкнулася чартерних повітряних перевезень між країнами. Також російським туроператорам рекомендовано не продавати путівки в цю країну.


Читайте також:
Глава Ростуризму продав свої вілли на Сейшелах

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *