Де тепер росіянам можна відпочити замість Єгипту і Туреччини?

Припинення продажів турів в Туреччину поставила перед російськими туристами питання: де відпочивати за цінами, порівнянними з вартістю турів в Туреччину і Єгипет? Публікуємо думку експертів на цей рахунок.


Дмитро Яковлєв, генеральний директор OZON.travel очікує збільшення турпотоку в Південно-Східну Азію — на Філіппіни, Таїланд і В’єтнам. Такого дешевого пляжного відпочинку сьогодні не знайти ніде. З настанням літнього і на початку осіннього сезонів альтернативою Туреччини та Єгипту можуть стати Ізраїль, Кіпр, Марокко і Туніс. Напевно будуть повністю заповнені готелі і турбази Криму, а також Краснодарського краю.

З колегою частково згодна Олена Корякіна, керівник туристичного сервісу «Рамблер. Подорожі». Вона не вважає ситуацію катастрофічною, зараз у Туреччині низький сезон. Однак якщо дія санкцій затягнеться, наслідки неминучі. Відбудеться перерозподіл потоку, і навряд чи можна буде знайти ідеальну заміну Єгипту і Туреччини за ціною і якістю відпочинку. Слід розглядати в якості альтернативи Таїланд, ОАЕ, В’єтнам з їх гарними пляжами і чудовим кліматом. Експерт назвала ще Сочі, для забезпечених туристів — Кубу і Домінікану.

Подорожі в Південно-Східну Азію назвали в якості альтернативи «забороненим» курортів і представники TUI. 25 листопада компанією прийнято рішення про старт продажу турів в Гоа. В TUI вважають цей індійський курорт хорошою альтернативою Єгипту, колишньому для росіян цілорічним пляжним напрямком.

В’ячеслав Самохвалов, директор департаменту маркетингу і реклами компанії GLOBAL Travel, вважає, що турпотік після заборон розподілиться по іншим «теплим» напрямках — в Південно-Східну Азію, ОАЕ, Ізраїль, Йорданію, Китай, на Мальдіви. Однак порівнянні з «забороненими» Єгиптом і Туреччиною ціни зможуть запропонувати лише Таїланд, Ізраїль та Йорданія.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *