Росіяни зможуть зробити евтаназію в Швейцарії

0
187

Російська компанія «Мегаполіс-курорт» буде продавати тури в Швейцарію для того, щоб зробити евтаназію…

Нещодавно стало відомо, що компанія вже звернулася в Роспатент, щоб зареєструвати товарний знак «Евтаназія-тур». За словами Анатолія Аронова, гендиректора «Мегаполіс-курорт», вартість базової путівки становитиме близько 5 тисяч євро. Вона буде включати оформлення повного пакету документів, дорогу до Швейцарії, кілька днів проживання та оплату лікарів.

Аронов розповів, що компанія збирається укласти партнерський договір з клінікою в Швейцарії, яка робить евтаназію, і орендувати будинок, розташований на березі Женевського озера, де клієнти зможуть провести останні кілька днів життя. Гендиректор зазначив, що тури для евтаназії організовували і раніше. Як відомо, багато європейців з цією метою відправляються в Бельгію чи Швейцарію, так як в цих країнах закон дозволяє евтаназію. Можливо, росіяни також вдавалися до цього, каже Аронов. За його словами, фірма просто допоможе оформити документи і створить комфортні умови для клієнтів.

Перш ніж зробити процедуру, клієнти повинні двічі зустрітися з психологом. Фахівець оцінить серйозність їх намірів і причини для такого рішення – чи вплинули на людину родичі або він прийняв його самостійно.

Після евтаназії тіло клієнта можуть транспортувати до Росії або кремувати.

Аронов заявляє, що деякі росіяни вже цікавилися послугою, в основному, це люди хворі на рак.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here