Покоївку звільнили за чищення посуду туалетного щіткою

Покоївка пекінської готелі Beijing United Xinhua Hotel at West Railway Station позбулася роботи після того, як один з постояльців поскаржився на те, що жінка миє посуд щіткою для туалету і використовує миючий засіб для ванн…


Як повідомляє Daily Mail, громадянин КНР на ім’я Гуань відвідав Пекін по роботі і зупинився в готелі United Xinhua Hotel. Зайшовши в свій номер, він побачив там прибиральницю, яка займалася своєю роботою. Оглянувши ліжко, чоловік помітив на ньому велика пляма жовтого кольору. Постоялець вирішив звернутися до прибиральниці, щоб вирішити питання із заміною ліжку, і зайшовши у ванну помітив, що жінка чистить чашки і чайник тій же щіткою, якій тільки-що чистила унітаз. Поруч стояв гель для миття сантехніки.

Гуань обурився побаченим і запитав прибиральницю, що відбувається. Та не відреагувала на поставлене питання. Після цього постоялець пішов прямо до адміністратора готелю і поскаржився на дії прибиральниці, на що його «заспокоїли» посвідченням, що для нього чашки помиють ще раз. Тоді Гуань вирішив виселитися з цієї готелю.

Випадок отримав деякий резонанс у ЗМІ, і керуючим готелю довелося пояснюватися. Так, менеджер Чжоу повідомила, що керівництво готелю звільнило і саму прибиральницю та її безпосереднього начальника. На запитання, чому все-таки прибиральниця пояснила свої дії, Чжоу сказала, що, за словами жінка, вона ніяк не могла відмити стійкий чайний наліт на чашках, тому вирішила спробувати скористатися більш «сильним» засобом – гелем для сантехніки і туалетного щіткою.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *