Візу у Великобританію можна буде отримати за 3 дні

Завдяки двом нововведень британського візового центру з наступного тижня росіянам стане трохи простіше отримати термінову візу у Великобританію.По-перше, тепер для термінового оформлення візи за три робочих дні від заявників не будуть як і раніше вимагати наявність британських віз за останні п’ять років. Тим самим категорія заявників, у яких тепер буде можливість претендувати на отримання термінової візи в Великобританію, значно розширилася.

По-друге, тепер термінову візу можна оформити на 6 місяців або 1 рік.

Термін оформлення візи в Москві складе три робочих дні з моменту подачі заяви , а в Новосибірську трохи довше – приблизно 5 днів. Вартість послуги – 7560 рублів крім консульського збору (132 USD).

Також в британському візовому центрі VFS Global відзначили, що російські громадяни можуть подати на подати заяву на візу за 6 місяців до планованої поїздки і здавати при цьому для оформлення візи не закордонний паспорт, а лише копії всіх його сторінок.

За даними глави візового центру, щороку росіянам було видається близько 200 тис. віз, при цьому відсоток відмов дорівнює приблизно 4%. Найчастіше відмовляють студентам і росіянам, які, на думку консульських співробітників, найімовірніше не планують повертатися на батьківщину з Великобританії.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *