Клиника на сухаревской

0
402

Трохи про нас
Чи потребуєте Ви в швидкої та якісної медичної допомоги в Москві або хочете отримати консультацію європейського експерта — ми зробимо все, щоб Ви могли відновити своє здоров’я і залишилися задоволені нашим сервісом. Серед наших партнерів в Москві та Європі лише ті, чиє якість лікування і чуйне ставлення до пацієнта вже підтверджені багаторічним досвідом і рекомендаціями. Всі фахівці клінік-партнерів працюють в системі наступності методів лікування.
ДЛЯ ВАС
Діагностика на високотехнологічному обладнанні — здача аналізів, всі види УЗД, гастро-та колоноскопія, біоімпедансометрія, холтерівське моніторування, тредміл-тест, спірометрія і ін все це є у нас в клинике на Сухаревской.

клиника на сухаревской пропонує великий вибір комплексних програм CHECK-UP у — точний обсяг необхідних досліджень, точні терміни і тривалість, заздалегідь відома вартість.

Лікування — більше 40 високопрофесійних фахівців з 30 напрямів

Антіейдж-програми в клинике на Сухаревской (програми омолодження та управління здоров’ям) з визначенням біологічного віку

Обстеження і лікування без болю — дискомфортні дослідження (гастро-та колоноскопія, лікування зубів під легким медикаментозним сном)

Програми ведення вагітності та подальшої підтримки жінки в післяпологовому періоді гінекологом і маммологом

Великий спектр косметології і SPA-програм для краси чекають вас у клинике на Сухаревской

Консультації дієтолога, розробка індивідуальних дієт і програм зниження ваги

Стоматологія і всі види глибокого відбілювання і захисту емалі

Програми психологічної підтримки — індивідуальні, сімейні консультації

Організація обстежень, лікування, ЕКО і пологів за кордоном — більше 30 прямих договорів з кращими клініками-партнерами Європи та Ізраїлю (робота за цінами клінік)

А ТАКОЖ
оформлення довідок, лікарняних листів, обмінних карт

Столичная Медицинская Клиника на Сухаревской — найкраща клініка для Вас, якщо Ви шукайте досвідчених лікарів, якісне лікування, уважне ставлення, відсутність черг і зручність розташування.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here