Великобританія хоче ввести візовий заставу для туристів

Російські туроператори сподіваються, що нові «жорсткі» правила в’їзду для туристів у Великобританію, які ця країна планує ввести вже в цьому році, не торкнуться росіян.

Нагадаємо, згідно з ним, громадяни з деяких «иммиграционно небезпечних» держав будуть зобов’язані при оформленні візи вносити грошову заставу приблизно в розмірі 1 000 фунтів, а можливо і більше.

Ці гроші будуть надходити на спеціальний державний рахунок і в разі порушення туристом візового режиму, сума застави буде конфіскована на користь Сполученого королівства.

Планується, що реалізація цієї процедури почнеться вже в 2013 році. Зараз розробляється відповідний список країн «ізгоїв». За неофіційною інформацією, у нього потраплять Бангладеш, Пакистан, Шрі-Ланка, а також декілька держав Близького Сходу і безліч країн Африки.

Проте яким буде його остаточний варіант, а також потраплять туди Росія і країни СНД поки не відомо.

Російські туроператори впевнені, що якщо така безпрецедентна захід буде введена щодо Росії, це «вб’є» турпотік в Сполучене Королівство, так як важко уявити, що людина, що купує тур, погодиться доплатити ще 45 тисяч рублів у вигляді застави з незрозумілою перспективою його повернення. А якщо їде ціла родина, значить, сума застави зросте мінімум утричі.

У 2012 році Великобританія посіла 21 місце в списку популярних напрямків у російських туристів. У це країні побувало майже 165 000 російських туристів, що на 7 % більше, ніж у 2011 році.

Щоб економічно злітати в Великобританію, рекомендуємо вам заздалегідь придбати квиток, скориставшись поточними знижками на сайті агентства квиткового buruki.ru. Тут можна знайти цікаві спецпропозиції авіакомпаній з усього світу.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *