Тайский салон

Як роблять тайський масаж

Починається сеанс з впливу на периферійні точки тіла, коли відвідувач, на якому тільки шорти і легка сорочка з х / б тканини, лягає на масажний стіл. Спеціаліст нашого тайского салона спочатку працює з долонями і стопами клієнта, як би шукає ключик, на який відгукнеться весь організм. Він виконує скручування спини, легко здавлює м’язи, майже непомітно торкається до шкіри кінцівок і плавно пересувається до торсу, поступово досягаючи шийного відділу.

Під час сеансу у насому тайском салоне при розминці м’язів усувається їх скутість, кровотік нормалізується, посилюється відтік лімфи з тканин, масажист стимулює всі органи, направляючи застояні лімфу та кров по відповідних каналах. Таким чином відбувається наповнення клітин поживними речовинами, і збагачення їх киснем. На нервові закінчення йде тонке вплив, нормалізується робота нервової системи, починається регенерація в тканинах, запускається омолоджуючий процес. Наш тайский салон пропонує безліч послуг,заходье на наш сайт taimir.su.

Під час процедури в нашому тайском салоне організм знаходиться в знемозі, відчуваючи велике задоволення від дотиків і разминаний, і по тілу розливаються хвилі розслаблення. Після закінчення з’являється бадьорість, на деякий час сон стає глибоким, людина повністю відпочиває вночі. Після приємних сеансів виникає почуття, що помолодшало і тіло, і душа, результат перевершує всі очікування.

Стародавні практики сьогодні доступні поряд з будинком, за ними не потрібно далеко їхати. Наприклад, можна отримати тайський масаж в Самарі, східні методики доступні також в інших куточках нашої країни. Якщо в минулі часи отримувати тілесне задоволення могли тільки короновані або дуже багаті особи, зараз кожен може легко подарувати собі блаженство.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *