Нефтесборщики

У наші дні широке застосування знайшли обладнання та набори, призначені для ліквідації аварій нефтесборщики, які пов’язані з розливом нафти і нафтопродуктів. Вони активно використовуються спеціалізованими формуваннями. Сучасні біопрепарати, нефтесборщики і обладнання ЛАРН дозволяють швидко ліквідувати розливи нафти, відновлювати екосистеми, які постраждали через техногенних катастроф.

ООО «ЛАРН 32» займається природоохоронними роботами в області ліквідації нефтеразлівов і створенням аварійно-екологічного обладнання. Ми пропонуємо за прийнятними розцінками нефтесборщики наступний асортимент продукції:

бони ізолюючі постійної плавучості, які використовуються для локалізації і ізолювання нафтових плям, різних олійно-в’язких речовин на водній поверхні;
бар’єрні і порогові нефтесборщики, вакуумні установки;
різні мотопомпи, що застосовуються для перекачування нафтопродуктів і забруднених вод;
комплекси по знешкодженню і переробці нафтошламів;
тимчасові резервуари для зберігання різних нафтопродуктів.

Наша компанія пропонує сорбционную тканину «Мульти-С», створену за унікальною технологією. На основі інноваційної тканини багаторазового застосування ми виробляємо сорбційні серветки, бони та мати, що відрізняються високою ефективністю. За доступною вартості в ООО «ЛАРН 32» ви можете купити набір ЛАРН, в який входять сорбційні серветки, бар’єр, подушки.

Наше бюро пропонує також сучасні нефтезборщики біопрепарати для нафтопродуктів сімейства ООО «ЛАРН 32». Їх дія заснована на використанні речовин, які сприяють природному самовідновлення екосистем після аварій. Ці препарати відрізняються високою швидкістю дії.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *