Устройство эксплуатируемой кровли

плитка на балконі сучасних умовах, коли щільність міських забудов стала граничної і на рахунку буквально кожен квадратний метр, використання і експлуатація покрівлі дахів як додаткової корисної площі вельми актуально. Тільки нерідко, після першої-другої зими, у домовласників виникають питання:

Чому відвалюється і протікає плитка на терасі?
Як зробити надійну гідроізоляцію покрівлі?
Які матеріали використовувати для ремонту експлуатованої покрівлі?

Плитка та устройство эксплуатируемой кровли
Проблеми, які призводять до устройство эксплуатируемой кровли, виникають тому, що в 80% випадків покриття зроблені із застосуванням технологій внутрішньої, а не вуличної обробки. Тобто без урахування того, що на покриття агресивно впливає навколишнє середовище: атмосферні опади, різкі перепади температури, хімічні речовини, плюс систематичні механічні навантаження і ін. А примітивна гідроізоляція (стеклогідроізол в 2-3 шари) починає руйнуватися і пропускати воду через 3 4 роки

Традиційно, конструкція тераси або устройство эксплуатируемой кровли, виглядає так:

робиться найпростіша гідроізоляція,
потім бетонна стяжка,
поверх стяжки укладається плитка, а плиткові шви закладаються цементними складами.
Часто, великі надії покладають на плиткові клеї і герметики, які призначені для басейнів. Але ці матеріали відмінно працюють в рівному режимі, завжди під водою, без циклів замерзань і відтавань. На експлуатованої терасі або устройство эксплуатируемой кровли, в теплу пору року відбувається розширення плитки і в швах виникають мікротріщини. Через тріщини під плитку потрапляє вода, яка при негативних температурах замерзає, розриває шви і піднімає плитку.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here