Перш ніж зробити Вам комерційну пропозицію по продвижению сайта, ми повинні переконається, що розкрутка сайту можлива. Сайт відповідає високим стандартам і здатний виконувати свої функції. Внаслідок чого ми робимо пропозицію з реклами та просування, тільки після проведення аудиту сайту. Послуга базового аналізу сайта у нас безкоштовна.

Таким чином ми не пропонуємо шаблонних рішень продвижения сайта, кожен наш клієнт отримує індивідуальне рішення своїх завдань. А у замовника з’являється можливість оцінити нашу компетентність до підписання договору та оплати послуг.
Якщо ми будемо переконані, що продвижение сайта не є доцільним, воно буде для Вас невигідно або неможливо. Ми відмовимося від надання даної послуги. Але можемо запропонувати інші рішення: розробка сайту, модернізація, реклама в Інтернеті, реклама в соціальних мережах тощо …

Ми пропонуємо формат роботи, заснований на індивідуальних рішеннях щодо Ваших завдань, цілей і бюджету. Кожен сайт спочатку аналізується для визначення можливості продвижение сайта.
Єдиного шаблону за яким проводиться робота у нас немає, кожен випадок унікальний. Але в загальному підсумку все зводиться до приблизно такого формату, який вказаний на діаграмі.

В першу чергу, це: аналіз, поліпшення характеристик сайту, seo оптимізація, поліпшення інформативності та вплив на зовнішні фактори ранжирування в пошукових системах.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here