Комплат пропонує послугу — домашній інтернет. Підключення відбувається по виділеній лінії, що представляє собою цілодобове, високошвидкісне з’єднання використовує оптико волоконний Інтернет. Підключення по виділеній лінії — найшвидший, надійний і якісний спосіб доступу в Інтернет. При цьому з’єднання по виділенка не схильне перешкод на лінії і обривів зв’язку, а також зниження швидкості при великому навантаженні каналу зв’язку.
В якості домашніх користувачів Комплат розглядає фізичних осіб, які бажають скористатися послугами в приміщенні житлового фонду, де вони прописані або мають іншу реєстрацію. Для домашніх користувачів інтернету доступний повний спектр послуг зв’язку, що включає високошвидкісного оптико волоконний Інтернет і додаткові сервіси — цифрову телефонію, цифрове телебачення і локальну мережу.

интернет в москве провайдеры
Підключення домашньої інтернет мережі проводиться з максимальною оперативністю — наші фахівці працюють професійно і якісно, ​​при цьому ми у всьому воліємо індивідуальний підхід і завжди враховуємо побажання клієнта. Іншими словами, встановити підключення до домашнього бездротового безлімітного інтернету у нас просто, швидко, недорого!

До речі, підключення до інтернету вдома в компанії Комплат — це широкий спектр переваг і додаткових можливостей. До ваших послуг найшвидші локальні домашні мережі в Москві.
Вибрати підходящий варіант підключення ви зможете в розділі тарифи на домашнє підключення до інтернет.
Підключити домашній інтернет просто — телефонуйте нам або залишайте заявки на сайті. Якщо Вас зацікавили наші послуги, надішліть нам запит за адресою info@complat.ru або зв’яжіться з нами.

ПОДЕЛИТЬСЯ
Предыдущая статьяМасаж
Следующая статьяЧелси

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here