Герметик для V-образних швів

Для сполучення поздовжньо-поперечних деталей деревини віконних блоків передбачені V-подібні шви. В даному з’єднання є велика кількість капілярів, які здатні вбирати вологу. Це небезпечно, тому що на довговічності дерев’яного виробу негативно позначається вбирання вологи через V-подібні шви. Ділянка який постійно зволожений впливає на розвиток дереворуйнівних грибків. Близько 90% вікон починають руйнуватися саме в цій області. Для запобігання таких наслідків пропонується однокомпонентний акрілатний герметик для дерева на водній основі від виробника лакофарбових матеріалів . Наноситися герметик для дерева на загрунтовану поверхню і захищає поздовжньо-поперечні з’єднання від вбирання вологи. Нанесення на поверхню герметика фарбувальних матеріалів можливо через 20 хвилин. Після висихання ставати безбарвним. Герметик для дерева відповідає таким вимогам:

— довгострокова еластичність;

— хороша гермитизации пір;

— компенсація поздовжньо-поперечних деформацій деревини.
герметики для дерева поверхонь деревини

При роботі з деревиною фахівці нерідко стикаються з проблемою розтріскування і набрякання, а також потемніння торців у дерев’яних будівель. Торці вбирають і віддають вологу в 10 разів швидше, ніж через бічні поверхні і відповідно, якщо не захищати торцеві зони, то при усмоктуванні вологи починається процес загнивання торців і з високою швидкістю поширюється по всій деревині. Для захисту торців компанія рекомендує герметик від виробника лакофарбових матеріалів, який забезпечує:

— глибоке проникнення в пори торця;

— швидке висихання;

— сумісність з фінішними продуктами, тобто на герметик можна наносити лаки, фарби.

Міжвінцевий герметик для дерева

У дерев’яному будинку при усушку колод утворюються тріщини. Для заповнення цих тріщин і утеплення щілинних стиків (між вінцями колод) компаній рекомендує застосовувати межвенцовий герметик. Поставляється в двох формах: 310 мл картуші, 620 мл

Міжвінцевий герметик рекомендується наносити при температурі не нижче 10 ° С, відносної вологості повітря не менше 40% на сухі і чисті поверхні. Нанесення за допомогою шпателя або іншого інструменту. Освіта захисної плівки відбувається через 20 хв. Повне висихання протягом 7 днів. Фарбувати герметик можна вже після утворення захисної плівки.

ПОДЕЛИТЬСЯ
Предыдущая статья6001546919
Следующая статьяStaroptic

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here