Ми продаємо сумки оптом і в роздріб в Новосибірську. А так же, доставляємо наші товари в регіони, використовуючи перевірені транспортні компанії. Прямі поставки від виробника і власне виробництво, дозволяє підтримувати оптимальні ціни. У нашому асортименті: молодіжні, спортивні, чоловічі та дорожні сумки; сумки на колесах, валізи; рюкзаки міські, учнівські, спортивні; купить школьный рюкзак; сумки для ноутбуків і документів; пляжні, господарські, повсякденні сумки і портпледи. купить школьный рюкзак можна у нас на сайті sumkiplus.ru.

Для виробників, ми можемо запропонувати тканини і фурнітуру. Відмінне поєднання ціни і якості дозволяє нам радувати своїх покупців вже більше 12 років! За рахунок прямих поставок продукції з Китаю, ми пропонуємо ексклюзивні ціни на весь асортимент. При довгостроковій співпраці ми надаємо нашим партнерам знижки.

З 2009 року фірма «Лідер» почала активну власне виробництво купить школьных рюкзаков, сумок, приділяючи особливу увагу їх якості та міцності. Виготовлення сумок здійснюється на новому технологічному обладнанні з використанням сучасних матеріалів і тканин.

Наша фірма займається виготовлення сумок, купить школьных рюкзаков, чохлів та інших виробів з будь-якої тканини, форми, розміру, відповідно до індивідуальних вимог або технічного завдання Замовника.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here