На сьогоднішній день ступени из решетчатого настила є незамінним атрибутом при будівництві різних будівель і споруд, як промислового, так і цивільного призначення.

Ступени из решетчатого настила характеризуються низькою вагою, високим відсотком вільної площі, при цьому, він мінімально перешкоджає проникненню світла і повітря і володіє високою міцністю і довговічністю. Завдяки використанню гратчастого настилу, збирати або розбирати конструкції для заміни окремих частин, тепер стало набагато легше. Відповідно, гратчастий металевий настил — життєво необхідний на виробничих підприємствах.

Ступени из решетчатого настила володіє унікальними експлуатаційними властивостями, широко застосовується в промисловому будівництві, архітектурі, добувної промисловості, енергетиці, нафтопереробці, харчовій промисловості, суднобудування і АПК. Легкість установки, укладання і міцність ґратчастих настилів, а також протиковзкі властивості і довговічність забезпечують швидке будівництво міцних металоконструкцій з малим загальною вагою, виготовлення решіток з різних кресленнями.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here