Клиника флебологии

Інститут удосконалення лікарів утворений в червні 2003 року і є структурним підрозділом НМХЦ ім. Н.І. Пирогова. Інститут організовує і здійснює освітню діяльність Центру клиника флебологии за програмами післявузівської і додаткової професійної освіти.

Кафедра серцево-судинної хірургії,клиника флебологии, з курсом рентгенендоваскулярної хірургії оснащена сучасними навчальними програмами, технічними засобами, апаратурою та комп’ютерним обладнанням вітчизняного та зарубіжного виробництва. На кафедрі проводять навчання доктори та кандидати медичних наук під керівництвом академіка Ю.Л. Шевченко.

Будучи одним з найбільших в країні багатопрофільних лікувально-профілактичних медичних установ, клиника флебологии, наш Центр має широкі можливості надання лікувально-діагностичної та реабілітаційної допомоги. Сучасне обладнання, новітні високі технології діагностики і лікування, розроблені і запатентовані фахівцями Центру, дозволяють регулярно проводити дослідження і операції, які зовсім недавно вважалися унікальними у світовій медичній практиці.

Понад 100 років триває історія медико-хірургічного центру ім М. І. Пирогова. Його філії клиника флебологии працюють в декількох великих містах Росії. Одним з напрямків роботи центру є флебологія. Раніше цей центр працював для певних верств населення. Тепер клініка має передові технічні можливості надає свої послуги всім без винятку, виправдовуючи ім’я, яке носить.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *