Придбання ортопедичного матрасы це досить витратна вкладення коштів, відповідно ви хочете, що б він прослужив вам якомога довше. Для того що б продовжити термін служби такої покупки потрібно слідувати деяким, зовсім простим правилам.

По-перше, якщо матрас правильно підібраний, відповідає вашому вазі, то вже тільки це забезпечує тривалість терміну служби.

По-друге, матрас, як і будь-яка інша річ, вимагає особливого догляду.

Для того що б матрац підстроївся під структуру вашого тіла, потрібно відразу ж після покупки, протягом декількох місяців раз на тиждень його перевертати з одного боку на іншу, а також змінювати при цьому положення голови і ніг. По закінченні трьох місяців міняти положення матраса потрібно раз на місяць.

Багато ортопедичних матрасов для посилення їх ортопедичного ефекту забезпечені чохлом зима-літо. Він з одного боку стьобала натуральною овечою вовною, для того щоб дарувати тепло і затишок в зимові холоди, а з іншого боку прошитий 100% бавовною, щоб забезпечити сухість і прохолоду сну спекотним літом. Вже з самої назви зрозуміло, що даний матрац потрібно перевертати відповідно до сезону, для отримання максимального комфортного відпочинку.

Для зручного перевертання матраса в нього з обох сторін вшиті спеціальні ручки, що допомагають полегшити цей процес. Для запобігання пошкодження внутрішнього шару міняти сторонами матрац краще удвох.

Якщо ви будете постійно доглядати за матрасом, перевертати, то цим зможете забезпечити відновлення первісної форми пружинного блоку і м’яких шарів матраса, і тим самим продовжити термін його експлуатації.

ПОДЕЛИТЬСЯ
Предыдущая статьяЭлектромонтаж
Следующая статьяca1500

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here