Промислове виробництво тортів shop.alenka.ru/catalog/torty_biskvity/ і їх оптовий продаж почалися відносно недавно. З появою перших кондитерських виробництв довгий час своєрідним «товаром масового попиту» залишалися тістечка, а не цілі торти. На них і ціна була нижче, і готувати їх було простіше і зручніше, можна було робити великі партії і точно знати, що за день-два все розкуплять.

З розвитком виробничих технологій shop.alenka.ru/catalog/torty_biskvity/ кондитерські вироби стали коштувати відносно недорого, їх стали купувати частіше і охочіше. Кондитерські фірми стали виробляти торти не під замовлення або поштучно, а великими партіями. Магазини, в свою чергу, відсторонилися від виробництв, стали закуповувати продукцію оптом, великими партіями від виробника. Лише тоді торти стали по-справжньому масовим продуктом.

У Радянському Союзі найбільш ходовим ласощами стали вафельні торти. За однією з версій, вони з’явилися з подачі Л.І. Брежнєва: для нього, як для великого любителя усіляких вафель, придумали десерт, що складається з вафельних коржів з прошарками зі густого крему. Легкий в приготуванні, він дуже швидко став популярний в народі: спочатку його готували вдома з покупних коржів зі згущеним молоком або кремом на основі масла, сметани, варення і т.п. Ніхто тоді й не думав про вміст у них жиру і цукру. Чи варто взагалі рахувати калорії, коли перед тобою на тарілці лежить шматочок справжнього свята? Адже торт shop.alenka.ru/catalog/torty_biskvity/ — це, перш за все, настрій і смак, а вже потім все інше.

Пізніше в моду увійшли фабричні варіанти,shop.alenka.ru/catalog/torty_biskvity/, политі шоколадом. Такий презент можна було взяти з собою в гості і не боятися, що він постраждає по шляху в громадському транспорті. Крім того, вафельні торти були найдорожчі, та й зараз залишаються такими. Так що не дивно, що з 90-х років ХХ століття до наших днів вафельний торт і раніше залишається найпопулярнішим гостинцем. Дешево, shop.alenka.ru/catalog/torty_biskvity/, просто і зі смаком! Ще й зручно: не мажеться, легко ріжеться, що не розвалився в солодкі руїни. Зараз продаються і вже порізані на часточки, кожна з яких окремо покрита шоколадною глазур’ю. Виходить свого роду асорті маленьких вафельних тортиків, як «Корівка» в каталозі інтернет-магазину «Оленка», або ж «Ведмедик клишоногий», по суті — улюблені цукерки в варіанті вафельного торта.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here