З 2005 року, європейський автопром прийняв стандарт EURO 4, а з 2009 перейшов на EURO 5, що допомогло істотно знизити викид в атмосферу шкідливих сполук. Тому вихлопна система практично всіх дизельних авто випуску 2004 року і вище отримала додатковий пристрій для нейтралізації продуктів згоряння дизельного палива. Воно отримало назву замена сажевого фильтра фільтр сажі. Фільтр нейтралізації сажі замена сажевого фильтра — це пристрій, який очищає вихлоп дизельного мотора від викидів сажі в атмосферу.

Пристрій фільтр сажі замена сажевого фильтра складається з металевого циліндра і жароміцного керамічного наповнювача з дрібними осередками, де осідають шкідливі частинки. За очищення фільтр сажі і його пропускні можливості відповідає блок керування двигуном.
Передбачено два види автоматичного чищення фільтра нейтралізації сажі. Під час руху автомобіля по трасі під навантаженням відбувається процес пасивної регенерації, коли температура в фільтрі переходить позначку в 350 градусів, сажа догорає. У міському трафіку таких температур досягти не можна, тому, коли детектор визначає, що фільтр замена сажевого фильтра заповнений вище допустимої норми, починається його активна регенерація: не до кінця прогоріла суміш дожигается в каталізаторі, для чого його встановлюють прямо перед фільтром. «Прикметами» активної регенерації служить збільшення холостих обертів, миттєвий витрата палива і густий дим з вихлопної труби.

Але навіть при таких грамотних заходах очищення замена сажевого фильтра, очевидно, що рано чи пізно проблема заміни сажових фільтрів постає перед кожним. Причому краще з цим не затягувати, так як крім улюбленого «check engine», до якого в підсумку звикаєш, можна докататися до поломки каталізатора або зламаного клапана EGR. При нашій якості дизеля, дорожніх і кліматичних умовах, замена сажевого фильтра нового фільтр сажі потрібно зробити через 80 — 120 тис. Км пробігу, а то і через 50 тис.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here