солнечная батарея для дачи «ЕкоВольт» допомагають людям в будинках без магістрального електрики використовувати весь сезон освітлення, холодильник, ТВ, насос, інструмент та інші прилади. Ви забудете про проблеми бензинового генератора (шум, вихлопні гази, покупка і доставка палива, пожежонебезпечність, часті поломки і технічне обслуговування). Солнечная батарея для дачи можна купити за один день і без клопоту.

Солнечная батарея для дачи «Екостандарт» робить життя на дачі комфортною, з’являється можливість зберігати продукти в холодильнику, висвітлювати будинок, використовувати станцію подачі води в будинок або насос для поливу, заряджати мобільні пристрої і дивитися улюблені телепередачі, насолоджуватися ноутбуком для інтернету або спілкування, користуватися акумуляторним і мережевим приладом.
Збільшення можливості запасання енергії до 4000 Втч, тобто вдвічі щодо попередньої моделі, дозволить в своєму споживанні не помічати змін погоди.

Солнечная батарея для дачи «Еко Оптимальна дача» робить життя на дачі комфортною, з’являється можливість зберігати продукти в холодильнику, висвітлювати будинок, використовувати станцію подачі води в будинок або насос для поливу, заряджати мобільні пристрої і дивитися улюблені телепередачі, насолоджуватися ноутбуком для інтернету або спілкування, користуватися акумуляторним і мережевим приладом.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here