Компанія була створена в 2013 році і має на меті створення сприятливих умов для швидкого придбання італійських меблів по найбільш доступним, можна сказати, оптовими цінами. Логічним продовженням діяльності компанії є інтернет магазин меблів MebExpress. Ми пропонуємо переглянути гостиная Венеция по дуже вигідній ціні для вас!

Тепер не тільки покупці в Москві і Московській області можуть скористатися нашими вигідними пропозиціями по затребуваною класичних і сучасних меблів для дому а й у всіх Регіонах РФ. Інтернет магазин високоякісних меблів з Італії та Росії / пропонує всім без винятку покупцям вигідні ціни.

Інтернет — магазин MEBEXPRESS пропонує вам широке розмаїття меблів з Італії, як з масиву натурального дерева, так і елементами з натурального шпону. Тільки найкращу цінову пропозицію і чудовий дизайн на затребувану меблі будь то вітальня італійські меблі, італійська їдальня меблі, італійські меблі для спальні: італійські ліжка з різьбленими дерев’яними і кованими вставками, італійські комоди і консолі з декоруванням патиною і сусальним золотом, високі функціональні шафи з інкрустаціями з цінних порід дерева і багато іншого.

Оформляючи покупку меблів на сайті www.mebexpress.ru ви отримуєте повний набір необхідних документів, що гарантують поставку меблів.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here