Найчастіше в малоповерховому будівництві використовується производство и продажа домов из клееного бруса з сосни або їли. Оптимальна товщина стін капітального брусового будинку становить 220 мм, що забезпечує збереження тепла в умовах нашого не надто м’якого клімату. Якщо будинок призначений тільки для сезонного проживання, можна вибрати перетин 140-165 мм.

Производство и продажа домов из клееного бруса — варіант, найкращий у порівнянні з будь-якими варіантами дерев’яного домобудівництва. Пиломатеріали при виготовленні такого бруса піддаються примусовій сушці, що забезпечує їм підвищену міцність і стійкість до перепадів температур і вологості. В процесі производства и продажи домов из клееного бруса застосовується безпечний клей, що не виділяє токсичних речовин ні в процесі будівництва, ні в процесі подальшої експлуатації будівлі. Ідеально гладка поверхня не вимагає обов’язкової внутрішньої і зовнішньої обробки.

Конструкції з клеєного бруса не потребують тривалої усадки і не схильні до розтріскування і деформації при тривалому використанні. Промисловий спосіб производства и продажи домов из клееного бруса отримання клеєного бруса дозволяє забезпечити хороші звукоізоляційні і теплоізоляційні властивості. Захисна антисептична просочення охороняє конструкції від появи цвілі і грибка, і від впливу вологи. Так як при будівництві використовуються стандартні заготовки, терміни монтажу таких будинків істотно скорочуються.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here