Выключатели концевые — електротехнічний пристрій, ключ, що виконує роль замикання і розмикання ланцюга. выключатели концевые Такі вимикачі встановлюються на рухомі механізми, найчастіше, для обмеження їх пересування в заданому діапазоні. Наприклад: автоматичні ворота, промислові верстати, розсувні системи.

Выключатели концевые — електричний пристрій, що застосовується в системах управління як задатчика, формує сигнал при виникненні певної події, як правило, механічному контакті пари рухомих механізмів.

Выключатели концевые — це комутаційні апарати, що посилають сигнал управління, коли рухливий елемент системи досягає крайнього положення. Використовуються для контролю і обмеження руху пристроїв і механізмів і застосовуються в побуті та на виробництві: в конвеєрних лініях, в системах сигналізації і освітлення, при монтажі автоматичних воріт.

Выключатели концевые — одна з різновидів колійних вимикачів, апаратів для замикання і розмикання електричних ланцюгів в системах автоматичного управління електроприводами. У певних точках заданої траєкторії руху рухливий елемент викликає замикання або розмикання відповідних контактів колійного вимикача. Це провокує появу електричних сигналів і пускає в хід пристрою управління автоматизованого електроприводу.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here