H07RN-F

0
383

На російському ринку кабельної продукції наша компанія є надійним постачальником продукції провідних європейських торгових домів і виробників кабельної продукції і аксесуарів, промислових силових роз’ємів і індустріальних з’єднувачів. Ми продаємо такі бренди як: Lappkabel, Helukabel, Belden, Faberkabel і інші.

У наявність на складі завжди: TK Flextronic, LiYCY, YSLY, SIHF, NYY-J, H07RN-F, H05RN-F, H07V-K, H05V-K, Olflex, Unitronic. Широкий вибір: аксесуари для монтажу кабелю, кабельні вводи, силові роз’єми, індустріальні з’єднувачі від Mennekes, РСЕ, Epic / Contact Connectors, Ceag, Brevetti Stendalto, Anaconda Sealtite, kabel.

Застосування контрольного кабелю H07RN-F управління для передачі електричних сигналів при постійному і змінному напрузі до 1000В в різних стаціонарних пристроях. Струмовідні жили контрольних кабелів H07RN-F найчастіше виготовляються з мідних дротів, а ізоляція і оболонка з ПВХ пластикату або поліуретану (для агресивних середовищ). Залежно від області застосування у кабелю може бути екран, який забезпечує захист від електромагнітних полів. Для особливо гнучкого застосування, наприклад в робототехніці доцільне використання надгнучких кабелів з маслостойкой оболонкою.
Ми пропонуємо широкий асортимент імпортного контрольного кабелю H07RN-F провідних виробників як з наявності на складі, так і під замовлення.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here