Переваги рукавичок ХБ

перчатки хб з бавовни популярні і успішно використовуються на підприємствах, в домашніх умовах, практично при будь-яких роботах руками.

Завдання, яке ставиться перчаткам хб для захисту рук, — запобігання ушкоджень зі збереженням необхідної рухливості, з метою збільшення оперативності роботи.

Перчатки хб з бавовни гарантує:

зменшення стомлюваності;
маневреність руки і пальців;
захист від механічних пошкоджень, натирань;
зниження попадання бруду, пилу, в’язких речовин.
Бавовна, на відміну від інших видів матеріалів, не викликає алергічних реакцій і забезпечує сприятливий для поверхні шкіри повітрообмін.

критерії якості перчаток хб

За якість засобів індивідуального захисту людей відповідає виробник, який зобов’язаний дотримуватися норм, що існують для даної категорії товарів перчатки хб.

Продаж і виробництво перчаток хб здійснюється компанією «ТД« Арго ». Вся продукція придатна для багаторазового використання і відрізняється наступними якісними характеристиками:

підвищена зносостійкість перчаток хб. Досягається за допомогою точкового покриття поверхні поливинилхлоридом (ПВХ). Такий спосіб нанесення зберігає повітрообмін, не сприяє потовиділенню, забезпечує надійне зчеплення з предметом без прослизання;
щільність плетіння впливає на довговічність, тому при виробництві використовуються нитки в кілька шарів.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here