Работа морякам

Які моряки затребувані, як стати затребуваним моряком

Чому одних моряків беруть в рейси стабільно, а інші роками можуть чекати контракту?

Думаю, що ця стаття цікава в першу чергу тим морякам, хто шукає роботу довго і не може ніяк потрапити в «струмінь», ходити в море постійно без перерв на рік і більше.

Давайте опишемо ідеального моряка. работа морякам. Візьмемо усередненого кандидата все одно кого рядового або з командного складу ну крім топ — 4 (до них інші вимоги).

Ідеальний моряк повинен бути віком від 21 — 45 років, знати англійську по роботі як мінімум, мати, крім стандартного набору документів, додаткові папери такі як: танкерні сертифікати, Роро, пасажири і т. Д., Обов’язково мати в наявності візу США С1 / D, Шенген візу, так само не завадило б мати кілька поспіль контрактів від однієї компанії в одній і тій же посаді (це люблять судновласники), обов’язкова наявність позитивних відгуків на папері і по телефону з попередніх компаній, у кандидата не повинно бути перерв між контрактами більш ч ем в 6 — 8 місяців, для пересічних бажано наявність другої додаткової спеціальності, наприклад: зварювальник, токар, кухар і т. д.

Загалом, фахівець повинен бути красивим, молодим, досвідченим і практично святим! Всі розуміють, що це нереально без Ваших старань і вкладення в себе грошей. Якщо у Вас звичайний стандартний набір документів і невеликий досвід роботи на посаді, або у Вас відсутній що або з того, що я описав вище, то Ви явно не найкращий кандидат, значить у Вас є моменти які треба підтягувати і робити себе популярніші інших. Повторю, я завжди говорив і буду говорити, що моряк моряку брат на судні, але на суші Ви один одному конкуренти, якщо перебуваєте на одній посаді.

Ви вже помічали, що коли у моряка є проблеми він сидить на форумі і з усіма такими ж втраченими моряками обговорює свої проблеми, але як тільки він знаходить контракт, він ні з ким не ділиться інформацією, а просто зникає з форуму? Якщо він потрапляє в «струмінь» то він Вам уже нічого не радить толком і не з’являється на форумі? Це все тому, що він розуміє, що Ви для нього конкуренти і він виграв саме тут і зараз в цій конкурентній боротьбі. Потім, коли кулі закінчиться він повернеться на форум і почне по — новому клясти всіх навколо, звинувачувати посередників в своїх бідах, гнати на стармеха і старпома на судні, на овнера, який не розуміє проблем моряків і звичайно, він буде Вам на форумі знову братом . Для того що б не виглядати таким як він, невдахою і смішним братом, беремося за розум, читаємо статтю і вкладаємо в себе гроші.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *