Сервісна служба «Укрсервіс»

Сервісна служба «Укрсервіс» займається наданням комплексних сантехнічних послуг, зокрема ми виконуємо роботи із заміни та встановлення унітазів будь-яких виробників і типів. Всі працівники нашої компанії мають профільну освіту і необхідний професійний інструмент для якісного виконання роботи. Звернувшись в нашу сервісну службу, ви можете бути впевнені в тому, що всі роботи будуть виконані з дотриманням всіх стандартів і технологічних норм.
Наша компанія надає повний комплекс послуг з замена унитаза під ключ: безкоштовний виклик майстра на попередній огляд місця встановлення, демонтажні роботи по зняттю старого унітазу, закупівля матеріалів згідно кошторисних розрахунках, підключення нового унітазу, установка зливного механізму в бачок, монтаж гофри і підключення до каналізації , установка сидінь, вивезення сміття після робіт і остаточна здача робіт замовникові.
Крім установки біде, унітазів та інсталяцій, ми виконуємо будь-які сантехнічні роботи, і можемо запропонувати супутні послуги з ремонту ванни — розводка системи водопостачання, заміна стояків води і каналізації, установка ванни, установка бойлера і інші послуги сантехніка в Києві та Київській області. Ми дуже цінуємо свою репутацію, і намагаємося завжди запропонувати найвигідніші умови роботи за оптимальною ціною.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *