Порцелянові фігурки Pavone широко відомі у всьому світі. Статуетки і фігурки з порцеляни італійського бренду збирають завзяті колекціонери, фігурки з порцеляни Pavone — це завжди стильно, якісно і неймовірно красиво.

Фірмовий інтернет-магазин Pavone зібрав в своєму асортименті весь каталог статуеток з порцеляни. У нас ви знайдете: фігурки тварин, ангели, фігурки фей, ельфів, людей (сім’я, діти, жінки і леді, балерини, клоуни), фігурки знаків зодіаку, казкові герої, а також музичні та весільні статуетки. Наш інтернет-магазин постійно поповнює каталог статуеток з порцеляни, купить статуэтку http://pavone.com.ua/figurki-statuetki/.

Над порцеляновими фігурками Pavone працювали кращі умільці та майстри сонячної Італії — Валеріо Соле, Періно молодший, Фабріціо Мотта, Камілло Маріо Санторо. Їх роботи втілилися в колекціях JP, FM, CMS та VS.

Ці колекції статуеток з порцеляни ви можете подивитися в нашому фірмовому інтернет-магазині. Фігурки з порцеляни від Pavone — це повністю ручна робота. При виготовленні фігурок і статуеток використовується виключно якісний і перевірений китайський фарфор. Саме тому ціна на фігурки перевищує ціну на звичайні керамічні фігурки, які можна побачити в кожному магазині.

Кожна порцелянова статуетка проходить суворий контроль якості і перевірку. Тільки після того, як статуетка зроблена бездоганно, на нижню частину фігурки наноситься фірмовий логотип.

Інтернет-магазин Pavone пропонує вам купити порцелянові статуетки в Києві або ж замовити доставку по Україні. Фігурки і статуетки Pavone — це прекрасний подарунок близькій людині. Абсолютно всі фігурки і стауеткі з порцеляни поставляються в красивій фірмовій коробці.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here