Электрокотел

Електрокотли серії «квартирний» опалюють приміщення площею від 30 до 60 м2. Виробляються потужністю від 3 до 6 кВт. Є зручним варіантом для установки і обігріву житлових приміщень, використовуються для закритих опалювальних систем. У нас электрокотел для отопления квартиры.
Електричні котли Титан-квартирний мають невеликі габаритне розміри, вони ергономічні, що дозволяє уникнути труднощів у виборі місця для установки котлів як в підлоговому, так і в настінному варіантах. Відмінною особливістю «квартирного» котла є наявність в ньому безшумної комутації, завдяки якій вмикання і вимикання котла відбувається при відсутності клацань.
Невисока вартість і простота монтажу робить ці котли популярними серед власників квартир і приватних будинків. Як нагрівальний елемент використовуються Тени з нержавіючої сталі високої якості.
Встановлюються як в нові, так і в існуючі системи опалення з приладами, що працюють паралельно.
Автоматика дозволяє підтримувати необхідну температуру і регулювати витрати електроенергії відносно до опалювальної площі приміщення. При цьому немає необхідності постійного контролю роботи котла.
Базова модель електрокотла включає в себе:
• дві (три) ступені потужності;
* регулятор і індикатор температури;
• вимикач.
Додаткові опції:
• циркуляційна помпа;
* магнієвий анод (використовується для пом’якшення води в системі опалення).

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *