Адвокат

Моргун і партнери – українська адвокатська фірма, що має гідний досвід у різних сферах юридичної практики. Адвокати фірми володіють видатним послужним списком успіху. Ми спеціалізуємося в сфері вирішення спорів та захисту від кримінального переслідування, на практиках сімейного права та інтелектуальної власності.

Ми ставимося до наших клієнтів на особистому рівні. У своїй роботі ми воліємо якість замість кількості, а найголовніше гарантуємо чесність і відвертість по відношенню до наших клієнтів. Детальніше на оказание услуг бухгалтера.

Ми співпрацюємо з партнерами у багатьох зарубіжних юрисдикціях, що дозволяє нам ефективно представляти інтереси українських клієнтів за кордоном та іноземних клієнтів в Україні. Вартість адвокатських послуг залежить від особливостей кожного конкретного випадку. Визначити повну вартість надання послуг, фахівець може тільки після детального аналізу обставин справи. Це стосується і визначення термінів. Деякі типові справи можуть мати фіксовану вартість, однак і в цих випадках враховуються додаткові фактичні витрати, зокрема судові збори, проведення експертизи, транспортні витрати тощо

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *