Аудиореклама — що це таке?
І адже дійсно — щоб товар продавався, а бізнес розвивався, необхідно голосно (так, щоб всі почули) заявити про себе. Власне кажучи, в цьому і полягає успіх будь-якого бізнесу — залучити якомога більше клієнтів.

В даний час, в століття розвитку високих технологій і великих можливостей, рекламу не порівняти з тією, що була якісь 10 років тому. Технічний прогрес не стоїть на місці, він рухає світ. Рухає він і рекламу. В даний час стільки всяких можливостей і способів з’явилося, що всіх і не перелічити — величезні банери, рекламні плакати, відеоролики і багато-багато іншого. Однак сьогодні поговоримо про аудиорекламу.

Як випливає з назви, аудиореклама — це звучання. Тобто, ніяких зображень, картинок, відео. Тільки звук. І, відповідно, застосовується вона переважно на радіостанціях. Також вона використовується на ринках, станціях метро, ​​інших громадських місцях.

Вибираючи спосіб рекламування, підприємець / власник бізнесу чомусь звуковій рекламі приділяє дуже мало уваги. Вибирають переважно відеоролики, великі плакати. Аудиореклама ж залишається десь осторонь. Чомусь її можливості недооцінюють, не приймають до уваги, використовують досить рідко. І це стратегічний прорахунок, який може коштувати безлічі клієнтів, і як наслідок — відчутної втрати прибутку.

У чому полягають переваги аудиореклами? Їх безліч. Почнемо з того, що це набагато дешевше інших видів. На створення звукового ролика не потрібно складної апаратури, спеціальних майданчиків, декорацій, безлічі акторів, режисерів, якийсь техніки. Тобто, для створення аудиореклами потрібен самий мінімум кадрів, коштів, витрат. У той же час звукова реклама має набагато більшою доступністю, ніж багато хто уявляє, і за охопленням аудиторії знаходиться в числі лідерів. Судіть самі. Радіо ми слухаємо вдома, в громадському транспорті, у власній машині, в перукарні, в кафе. Навіть просто прогулюючись вулицями, багато включають портативні радіоприймачі. У наявності масовість аудіореклами. І це все говорить про те, що шанс охопити цільову аудиторію, зацікавити потенційних клієнтів і залучити їх в свою компанію зростає в рази. Звукові ролики дієві навіть в тих місцях, де звичайні види реклами (відео, банери, стенди) абсолютно недоречні і не потрібні. При цьому назвати місця, де недоречна радіореклама, практично неможливо. Звукові ефекти, цікаві діалоги, забавні сценарії — радиоролик володіє своєю родзинкою, своїм шармом і чарівністю, своєю привабливістю і запам’ятовується потенційним клієнтам швидко і надовго. І якщо правильно використовувати всі сильні сторони аудиороликів на радіо, можна досягти просто приголомшливого ефекту.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here