Водопонижение грунтовых вод котловану голкофільтрами
Часто при розробці будівельного котловану потрібно організація комплексу робіт з водопониження. Компанія «АрендаСервіс» пропонує в оренду установки водозниження італійської марки Varisco. Це обладнання допоможе осушити грунт найефективнішим способом — із застосуванням технології водозниження голкофільтрами.

Varisco виробляє насосні установки протягом 65 років і протягом усього цього часу утримує звання одного з лідерів в цій сфері. Остання лінійка вакуумних установок водозниження Varisco адаптована для російського клімату.
Вакуумні установки Varisco без зусиль справляються з поставленим завданням водопонижение грунтовых вод. Доповнені системою адаптуються голкофільтрів вони ефективно знижують рівень вод в грунті, дозволяють підготувати ґрунт до монтажу фундаментів. Дані системи використовують в таких грунтах, як піски, супіски, деякі види суглинків, гравії. Водозниження водопонижение грунтовых вод голкофільтрами забезпечує результат в тих випадках, коли водозниження відкритим водовідливом неефективно.

Будівельне водопониження голкофільтрами від компанії «АрендаСервіс»

Водопонижение грунтовых вод в котлованах, ровах і траншеях потрібно не тільки в будівництві, але також в сільському і комунальному господарстві. Голкофільтрові установки водозниження є дорогим обладнанням. Тому в більшості випадків оренда такої техніки є більш вигідною.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here