У Вас з’явився новий будинок, квартира, офіс, а може бути Ви захотіли поміняти інтер’єр старого будинку, квартири або комерційного приміщення. Ви вивчили безліч журналів по дизайну інтер’єру, переглянули безліч телепередач, в яких дизайнери винаходять нові інтер’єри дизайн коттеджей. Ви багато ходите по магазинам оздоблювальних матеріалів, світла, дверей і просто з розуму сходите від їх різноманіття. Коротше, Ви не можете з усього цього зібрати інтер’єр, який потрібен Вам …
Якщо Ви не знаєте, як з просто об’єкта нерухомості зробити правильно організоване, стильне, красиве простір; якщо Ви приблизно уявляєте, що хотіли б бачити, але не можете зібрати це воєдино; якщо Ви все знаєте, але Вам потрібні креслення для обробників або ескізи Вашого проекту, а може бути Ви багато працюєте, і Вам ніколи займатися дизайном інтер’єру, і Ви вважаєте, що кожною справою повинен займатися професіонал, значить Ви потрапили за адресою дизайн коттеджей на www.designer-ok.ru.

Я професійно зроблю дизайн коттеджей Вашого будинку, квартири, комерційного приміщення, враховуючи Ваші смаки і фінансові можливості. Підберу оздоблювальні матеріали, порекомендую виконавців. Я працюю тільки з перевіреними постачальниками і партнерами.

Виконую будь-які проекти в сфері «Дизайн інтер’єру» дизайн коттеджей в Липецьку: дизайн інтер’єру квартир, дизайн інтер’єру будинків, котеджів, дизайн інтер’єру комерційних приміщень (кафе, ресторанів, спортклубів, SPA-салонів, перукарень, банних комплексів, офісів, торгових центрів і бутиків у них ).
Мій досвід роботи дозволяє втілити практично всі побажання замовника, а також запропонувати йому те, про що він не здогадувався, і те, що вийде — буде зручно, красиво, надійно, неповторно.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here