Це запірно-перекриваюча арматура, задвижки клиновые в якій поступально-запірний елемент переміщається методом зворотних і поступальної ходи, які перпендикулярно спрямовані потоку робочого середовища. Ціну на цю арматуру і вартість інших кранів Ви отримаєте за запитом.

Задвижки клиновые.
засувки Hawle
З діаметром проходу від 40 1200 мм і тиском 16 бар, з висувним шпинделем. Вони як правило, не призначені для регулювання витрати середовища в трубопроводі, а використовуються в основному, в якості запірної арматури, замикаючий елемент якої в процесі використання знаходиться в крайніх положеннях «відкрито» або «закрито». Як встановлювати Задвижки клиновые.

Задвижки клиновые Hawle

Задвижки клиновые сталеві або чавунні.
Вони зазвичай виготовляються повнопрохідними, т. Е. Діаметр прохідних отворів в приєднувальних патрубках системи не звужуються. Вони бувають сталеві, чавунні, шиберні і можуть комплектуватися електроприводом, сервоприводом і редуктором.

Приєднання у ножовий, шиберной або шлангової засувки в основному фланцеве і міжфланцеве. На склад ТОВ «ТеплоСіті» надходять завжди нові, задвижки клиновые і чавунні засувки виробництва фірм: Hawle — ( «Хавле»), AVK — ( «АВК»). Повний перелік Ви можете знайти в каталозі продукції.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here