Нефритовые яйца з оптичним ефектом сяйва зсередини. Потужний оберіг і талісман. Це нефритове яйце підійде для неординарної дівчини, якій приємно бути в центрі уваги. Вишукані переливи всіх відтінків зелених і блакитних квітів м’яко гармонізують все чакри. За власницею цього нефриту тягнеться шлейф містичної сексуальності.

Білий нефрит для дівчини з амбітними планами, благородними цілями і добрим серцем. Як ніякий інший цей нефрит загострює інтуїцію. Вібрації цього каменю сприяють розкриттю найкращих духовних якостей. Власниця нефритовых яиц білого нефриту справляє враження благородної особи, мудрою, високоморальної.

Чорне нефритове яйце Нефритовые яйца сповнене енергією землі. Цей камінь активізує нижню сексуальну чакру. Чорний нефрит для дівчини, котра хоче стати Королевою ночі, Богинею пристрасті і чуттєвих насолод. Від власниці цього каменю виходить «запах» сексу, аура еротичного спокуси.

Смарагдово-зелений нефрит — камінь щирою серцевої любові. Власниця цього нефритового яйца ніби купається в жіночих енергіях. Її хода, жести малюють м’які плавні лінії, в її погляді — теплота, в голосі — ніжність. Саме так діє смарагдово-зелений нефрит на свою господиню — гармонійно вирівнює співвідношення жіночих і чоловічих енергій. Цей нефрит тонізує всі органи і системи організму. Тому його по праву можна назвати каменем-цілителем для душі і тіла.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here