Папіломи і кондиломи — це доброякісні новоутворення, які з’являються на поверхні шкіри при зараженні однієї з різновидів вірусів папіломи людини. Вони можуть виникати на різних ділянках тіла і часто з’являються на статевих органах. Зараження вірусом відбувається через статеві контакти, передається від матері до дитини, при відвідуванні громадських місць (роздягальні, лазні та ін.) удаление папиллом СПБ, При користуванні побутовими предметами, такими як рушники і бритви.

Часто травмуються і запалюються, що доставляє серйозний дискомфорт пацієнту і може привести до розвитку інфекційних ускладнень. Крім того, їх наявність на статевих органах нерідко викликає серйозні косметологічні та психологічні проблеми, заважає нормальному статевому життю.

Методи удаление папиллом спб видалення кондилом і папілом в інтимних місцях
Для позбавлення від новоутворень в «Медичному центрі одонтому» використовуються наступні методи:

хірургічний метод удаления папиллом СПБ
Виконується за допомогою звичайного скальпеля або хірургічних ножиць. Метод найчастіше застосовується для видалення великих утворень, а також в тому випадку, якщо є підозра на наявність ракових клітин. Процедура проводиться під місцевою анестезією, її тривалість рідко перевищує 10-15 хвилин.
кріодеструкція
Освіти руйнуються рідким азотом, який наносять на ватяну паличку або спеціальний аплікатор. Процедура практично безболісна і анестезія, частіше за все, не потрібно. При правильному виконанні процедури на шкірі не залишається помітних рубців.
Видалення кондилом і папілом лазером
Видалення кондилом і папілом статевого члена лазером вимагає попередньої перевірки на наявність ракових клітин. Вплив на одне новоутворення триває не більше хвилини. Припікання лазером викликає коагуляцію (запаювання) судин на місці пошкодження, що зменшує ризик зараження ранки і запобігає кровотеча. На сьогоднішній день, лазерне видалення кондилом є найбільш поширеним методом.
електрокоагуляція
удаление папиллом СПБ за допомогою сильного струму також можна видалити новоутворення, точніше підсушити його, після чого папілом можна буде легко відокремити від епідермісу і відправити онколога для вивчення. При впливі струму також відбувається коагуляція судин.
Видалення папілом в Санкт-Петербруге проводиться в багатьох клініках і за різними цінами. Фахівці «Медичного центру одонтому» допоможуть провести попередню підготовку і діагностику. Наявність сучасного медичного обладнання дозволяє вибрати найбільш підходящий і ефективний метод видалення.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here