Росіяни зможуть долетіти до Криму з 45 міст

Російські мандрівники зможуть літати на півострів з 45 російських міст, про це розповіла Олена Юрченко, міністр туризму Криму.

За її словами, до маршрутами, що з’явилися в 2014 році і з’єднав Крим з іншими російськими регіонами, в новому році додадуться ще 14, при цьому велика їх частина відноситься до «азіатської частини країни. Так, безпосередньо в Сімферополь полетіти зможуть жителі Владивостока, Іркутська, а також Хабаровська. Ці напрямки були додані в розклад з-за частих звернень жителів.

Також держава планує в новому році субсидувати перельоти в Крим ще з 9 міст РФ, в число яких входять Іваново, Волгоград, Череповець і Краснодар.

Самі влади Криму розраховують, що за допомогою авіалайнерів у новому році буде перевезено близько 52 відсотків мандрівників, які бажають відпочити в Крим. Ще 45 відсотків мандрівників, як очікується, буде перевезено через Керченську переправу.

Аеропорт у Сімферополі планує вже з 30 березня повернутися до цілодобової роботи, щоб прийняти всіх пасажирів, що прибувають. Очікується, що в цьому році аеропорт прийме до 3,5 млн. пасажирів, хоча роком раніше ця цифра була на порядок менше — близько 2,8 млн. осіб.

Всього передбачається, що в 2015 році в Криму відпочине близько 4,3 млн туристів, і велика частина мандрівників приїде до Криму з Росії та країн СНД. Очікуваний дохід півострова в новому сезоні складе не менше 125 млрд. рублів.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *