Віце-президент Korean Air засуджено на 1 рік вязниці

Дорого обійшлася спроба показати свій норов» на борту літака своїй же авіакомпанії віце-президенту Korean Air. Минулого тижня суд у Сеулі визнав 40-річну Хізер Чо винною в зміні маршруту руху літака з власної примхи і засудив її до одного року тюремного ув’язнення.

Нагадаємо, що 5 грудня Heather Cho зажадала розвернути літак, який готувався до зльоту, щоб висадити стюардесу, подала їй солоні горішки в пакетику, а не на блюдце. В результаті капітан підкорився і висадив винну бортпровідницю, що спричинило затримку вильоту рейсу з Нью-Йорка в Сеул на 20 хвилин.

Вісім місяців ув’язнення за спроби зам’яти скандал отримав також і один з директорів національного корейського авіаперевізника – 57-річний директор з прізвища Е. Він намагався виставити бортпровідників винними, а також чинив тиск на екіпаж і постраждалу бортпровідницю.

Раніше повідомлялося, що батько жінки приніс вибачення з-за її «дурного» вчинку, а також звільнив з посади віце-президента.

Цей інцидент обурив корейське суспільство, адже в ньому були замішані члени сімей, контролюючі чеболі.

Чеболі являють собою групи компаній, які формально є самостійними, однак насправді знаходяться під контролем впливових сімей. Вони справляють істотний вплив на економічне становище держави та володіють тісними зв’язками з урядом.

Як відзначають експерти, в тому, що цей скандал розрісся до такого міжнародного масштабу, винна сама Korean Air. Керівництво компанії відверто намагався «вигородити» свого віце-президента ціною підроблення доказів і тиску на рядових працівників і пасажирів. Але сукупність неспростовних фактів, таких розворот лайнера, а також принципова позиція спостерігали цей скандал пасажирів, бортпровідника та галас в ЗМІ не дозволили старшої дочки засновника «Korean Air» піти від відповідальності.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *