Хворого на рак силою зняли з рейсу British Airways

Співробітники авіакомпанії British Airways з Великобританії силою зняли з рейсу пасажира, хворого на рак і діабет…

Інцидент трапився 26 квітня на рейс Лондон – Кінгстон (Ямайка). Приблизно через годину після вильоту 65-річному Кваме Банту стало погано – у чоловіка почала крутитися голова і опухли ноги.

Щоб летіти в більш комфортних умовах, пасажир спробував пересісти в бізнес-клас з більш просторими кріслами. Але стюарди зупинили Банту, зв’язавши його ноги і руки ременями, а потім надівши наручники. Чоловіка повернули на його місце. Крім того, Банту не пустили в туалет.

Авіалайнер екстрено приземлився на острові Терсейра, розташованому в Атлантичному океані на території Португалії, де чоловіка передали місцевій владі. Також з рейсу зняли попутницю Банту Джой Стоуні, яка намагалася за нього заступитися. Поліція острова опитала мандрівників, але вирішила не затримувати. Зараз вони перебувають на Терсейре.

Після незапланованого приземлення літак British Airways повернувся в Лондон. Представники авіакомпанії підтвердили факт того, що сталося. Як заявляє British Airways, Банту самовільно пересів в бізнес-клас, а у відповідь на прохання повернутися на своє місце образив членів екіпажу.

У квітні в аеропорту Чикаго доктора Девіда Дао силою зняли з рейсу американського авіаперевізника United Airlines, в результаті чого пасажир отримав струс мозку. Після гучного скандалу авіакомпанія уклала з Дао мирову угоду.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *