Сімейна пара влаштувала пяний дебош на рейсі Ростов-Пхукет

Подружня пара влаштувала п’яний дебош у літаку, що прямував з Ростова-на-Дону на тайський острів Пхукет. На борту так само перебували їхні діти, яким довелося спостерігати за п’яними витівками батьків.

Як з’ясувалося, Володимир Крючков і його дружина Тетяна Теряєва почали відзначати довгоочікувану поїздку ще до посадки. В аеропорту вони з’явилися вже в нетверезому вигляді. Разом із парою на відпочинок летіло двоє їх дітей.

Уже в польоті в ніч з 7 на 8 січня, неабияк «подпившая» молода пара почала висловлювати свої претензії на адресу екіпажу і пасажирів рейсу.

За словами очевидців, все почалося ще при посадці, коли нетвереза Тетяна Теряєва почала ображати матом пасажирів, вимагаючи місця в проході для своїх дітей. Подальші витівки вже відбувалися на борту в польоті. «Чоловік був агресивно налаштований по відношенню до всіх пасажирів лайнера і вимагав випивки», — розповідає один з пасажирів цього літака.

Після тривалих висловлювань у бік персоналу та вимог алкоголю, парочка «взялася» за туристів, які летіли з ними в літаку. З вуст жінки посипалися погрози і нецензурна лайка. На прохання інших людей заспокоїтися і вести себе в рамках пристойності, парочка відповідала добірною нецензурною лайкою, обіцяючи розправитися як з пасажирами, так і з пілотом літака.

Все, що відбувається потрапило в об’єктиви камер деяких туристів. Хоча бортпровідники забороняли знімати відео і фото і навіть намагалися забрати у людей камери.

Під час планової зупинки в аеропорту Мінеральних вод, за запитом командира екіпажу, на борт піднялася транспортна поліція. Після нетривалого з’ясування обставин, парочка бешкетників разом з двома їхніми дітьми, семи і десяти років, була знята з рейсу. В Північнокавказькому відділенні транспортної поліції на нетверезу пару було складено акт про адміністративне порушення правопорядку. Після підписання всіх необхідних паперів сім’ю відпустили, і вони благополучно повернулися в Ростов-на-Дону.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *